Sosyal Medyada Biz}

Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera gerekli noktaların güvenliği ve benzeri farklı amaçlarla uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet yada network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak imkan sunan kamera teknolojisidir.
ıP Kamera başka sistemler benzeri ekstra olarak aparatlar, kartlar, kayıt cihazları gerektirmeyen en ileri teknolojiye sahip olan kamera sistemidir. ip Kameralar göürüntü aktarılan mekanının canlı ve sesli şekilde bulunduğunuz heryerden bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonunuz ve PDA’nızdan rahatlıkla izleyebilme olanağı sunmaktadır.

Yangın ihbar kontrol Sistemleri:
Yangın, can ve mal kaybına sebep olan büyük bir felakettir. Yangının yayılma hızı düşünüldüğünde, ilk müdahalenin en kısa zamanda yapılması mühimdir.
Yangın Algılama ve ihbar Sistemlerinim temel işlevi yangının kaynağının kısa sürede bulunarak söndürülmesidir. Yangının kaynağının bulunmasındaki sürenin, dikkate ahnmadan yapılan projelendirmeler veya algılama elemanlarının tipinin doğru seçilmemesi sistemin ana işlevini tam şekilde yerine getirememesine neden olacaktır. bununla beraber algılayıcı tipinin ortam koşullarına müsait olarak seçilmemesi yanlış alarmlara neden olacağından, sistemin güvenilirliğinin ortadan kalkması sonucunu doğuracaktır.

interkom Sistemleri:
Apartman, villa ve işyerlerinde güvenlik amacı ile kurulan bu sistemler bireysel ürünlerden çoklu kullanıcılara kadar çağdaş bir ürün yelpazesine sahiptir. intercom Sistemleri, kullanılan sistem konfigürasyonuna göre; evlerde ziyaretçi ile ev sahibi içinde, apartmanlarda apartman sakinleri kapıcı ve ziyaretçi içinde sitelerde ise site sakinleri güvenlik ve ziyaretçi arasında iletişimi sağlar. Böylece intercom sistemleri sayesinde tanımadığınız insanların ve şüpheli insanların izniniz olmaksızın mekanınıza girmesine mani olmuş kalırsınız. aynı sürede kullanılan kayıt modülü ile siz yokken kapınıza gelen insanları kayıt eder.

16 Ocak 2015
Kamera Kurulum ve Montajı için yorumlar kapalı
9.397 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN