Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Alter Mühendislik ilk olarak özel birkaç projeyi bitirdikten sonra kamu taahhüt sektöründe yönelmiş ve bu konuda yıldızı parlamıştır. Alter Mühendislik elektrik ve elektronik taahhüt sektöründe 5 yıldan fazla süredir hizmet vermeye devam etmektedir.Konusunda uzman mühendislerimiz ile kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

Yıllar içinde gelişen teknoloji ile yeni açılan sektörlerde de deneyimler elde eden Alter Mühendislik, tedarikçilerinin destekleriyle en iyi hizmeti en ekonomik şekilde vermeyi başarmaktadır. Odaklandığımız iş alanlarının başında Bina Dış Cephe ve Çevre Aydınlatma, Trafo Kurulum ve Bakım, Jeneratör Kurulum ve Ruhsat, Kartlı Geçiş Sistemleri, Kamera Güvenlik Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, mühendislik danışmanlık ve müteahhitlik hizmetleri geliyor.

Müşterilerimiz Alter Mühendislik’in farkını, anahtar tesliminde sona ermeyen ‘müşteri memnuniyetli hizmet’ anlayışıyla ve uygulama sonrası kesintisiz teknik desteğinde bulmaktadırlar. Ayrıca Alter Mühendislik kendi bünyesinde çalıştırdığı İSG uzmanları ile işçi sağlığı ve güvenliğine verdiği önemi göstermektedir.

Yılların tecrübesi, bilgi birikimi ve dinamik kadrosu ile, siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekten onur ve kıvanç duymaktayız.